AKINSOFT Satış Noktası olmaya hazır mısınız?

Türkiye ve Dünya genelindeki yaygın ve aktif satış kanallarımız, eğitim merkezlerimiz ve destek noktalarımızla kullanıcılarımıza en etkili çözümleri sunmaktayız.

Geniş ürün yelpazemiz, servis destek kanallarımız, oluşturduğumuz markalarımız ve alanının öncü kuruluşu olmanın sorumluluğuyla çalışma tempomuzu sürekli artırmakta ve ticari firmalarla iş birliği kapılarını sonuna kadar açmaktayız.

AKINSOFT Satış Noktası
AKINSOFT Satış Noktası olarak müşteri ve arkadaşlarınıza bulut yazılımlarımızı kurun, onların yapacağı her ödemeden komisyonunuzu kazanın.

AKINSOFT Satış Noktası olarak, bulut çözümlerde sunduğumuz geniş ürün çeşitliliğinden kazanımlar elde edebilirsiniz. Bunlardan biri farklı sektörlere girebiliyor oluşunuzdur. Farklı lisanslama modelleri ile yüksek karlılık ve düzenli gelir elde edersiniz.


Kimler Faydalanabilir?

Bilişim ve Teknoloji Alanında Çalışanlar

Bilişim alanında faaliyet gösteren tüm firmalar AKINSOFT’un Satış Noktası olabilirler. AKINSOFT Bulut yazılımların satışını gerçekleştirerek gelir edebilir.

Web Hizmet Ajansları

Web Hizmeti veren ajanslar, AKINSOFT’un Satış Noktası olarak işlerini büyütmek isteyen milyonlarca kullanıcıya erişim sağlayarak onların hizmet kalitesini artırırken düzenli kazanç sağlayabilir.

Tüm Ticari Firmalar

Ticari işletme sahipleri mevcut iş süreçlerini devam ettirirken Satış Noktası sistemine katılarak ek kazanç elde edebilir.

Programlarımızı sitenizde tanıtmak ve komisyon kazanmak için ihtiyacınız olan tüm araçları size sunmaya hazırız.

Nasıl Satış Yapabilirim?
1. ADIM

Kayıt Ol

Satış Noktası olmak için başvuru yapın.

2. ADIM

Programlarımızı tanıtın

Sitenize/Tanıtım alanlarınıza programlarımızın reklamlarını yerleştirin ve mevcut hedef kitlenize gönderin.

3. ADIM

Satış Yapın

Satış gerçekleştiren her kullanıcı için ücret alın. Üstelik her yenilemede kazanç elde etmeye devam edin.

Sıkça Sorulan Sorular
 • Satış Noktası Pazarlaması (Affiliate Marketing) nedir?

  Satış Noktası pazarlaması, bir ürün veya hizmeti tanıtarak komisyon kazanmayı içerir. Satış Noktalığı, satış sürecini gerçekleştirmeye bağlı olarak ödeme alındığı para kazanma modelidir. Satış Noktası programına katılmak performansa dayalı olarak, size sağlıklı bir gelir sağlayan karlı bir iş fikrine dönüşebilir.

 • Satış Noktası Sistemi Nasıl Çalışıyor?

  Satış Noktası sisteminde her müşteri için sözleşmede yer alan ücret üzerinden komisyon alırsınız. Aynı müşteriyle her yapılan sözleşmede ödeme almaya devam edersiniz.

 • Bireysel Olarak, Ek İş Gibi Yapabilir Miyim?

  Elbette yapabilirsiniz. Yalnızca tarafınıza tanımlı vergi numaranız olması yeterli. Böylece yakın çevrenizdeki herkese program satışı gerçekleştirerek ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

 • Sisteme yeni müşterileri nasıl kaydettireceğim?

  Bulut yazılımlarda bulunan ücretsiz dene alanında bulunan formlara müşteri bilgilerini ve satış noktası kodunuzu girerek kaydedebilirsiniz. Bu alanda sizin satış noktası kodunuz ile kaydolan herkes, sizin altınızdaki bir müşteri olarak kaydedilecektir.