En Gelişmiş Canlı Destek ve Hizmet Platformu LimonDesk

Özellikler

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image

Hızlı Başlangıç Teknolojisi

Kayıt anında oluşturduğumuz kodu kopyalayıp web sitenize yapıştırdığınız an LimonDesk çalışmaya başlayacak.

Kullanıcı Dostu

LimonDesk ekibi olarak ilk önceliğimiz, kullanımı kolay bir destek ve sohbet çözümüne sahip olmanızdır. Hem operatörün hem de müşterinin hiçbir kılavuza ihtiyacı olmamalıdır.

Tam Duyarlı

Tüm ekran boyutlarında, mobil veya masaüstü cihazlarınızda sorunsuz çalışır. Ergonomik ve hızlı kullanım için mobil cihazlarınız ile optimize edilmiştir.

Ticket ( Destek ) Kayıtları

Ticket modülü ile sisteme tanımlanan mail adreslerine otomatik olarak destek kaydı açılmasını sağlayabilirsiniz.

SSS ve Blog

Müşterilerinize işinizle ilgili konular hakkında sorabilecekleri soruların cevabını vererek içerik sayfanızı oluşturun. Blog yazıları ile sürekli güncel kalın.

Vip Destek Hizmeti

Müşteri taleplerinize göre özel destek paketleri oluşturarak destek hizmetlerinden para kazanabilirsiniz.

Güvenli Koruma

Çok güvenli veri merkezi, sadece sizin ulaşabileceğiniz bir yapı sistemi kullanıyoruz. En yeni ve en ergonomik yazılım teknolojisi ile geliştiriyoruz.

Operatör Paneli

Kullanıcı dostu mükemmel tasarım. Her şey tek tıkla kolayca ayarlanabilir. Operatör panelimizi her modern tarayıcıda kolayca kullanın.

Canlı Çevrim içi Ziyaretçiler

Canlı çevrim içi ziyaretçiler için web sitenize gidin ve neler olduğunu kontrol edin. Ziyaretçilerinizin hangi ülkeden, nerede ve ne zaman sayfalarınıza göz attığını görün.

Müşteri Geçmişi

Sohbetlerinizi geçmiş sohbetler alanında kontrol edin. Paketinize bağlı olarak size süresi belirlenmiş bir sohbet geçmişi saklama hizmeti sunuyoruz. Kayıtlı bir görüşmeyi istediğiniz herhangi bir e-posta adresine göndererek de aktarabilirsiniz.

İletişim Geçmişi

Hiçbir operatör çevrimiçi olmadığında bir iletişim formu göstermeye karar verebilirsiniz. Sizi yeni çevrimdışı mesajlar hakkında bilgilendireceğiz . Kolayca talepleri görüntüleyebileceksiniz.

Dosya Sistemi

Dosyaları, resimleri, belgeleri web sitenizin ziyaretçileriyle paylaşın ve gelen dosyaları kabul edin. Güvenli dosya sistemimiz, istediğiniz zaman dosya paylaşmanıza olanak tanır.

Otomatik Standart Mesajlar

Aynı şeyi tekrar tekrar yazmak can sıkıcı olabilir, bu nedenle standart yanıtlar ekledik. İstediğiniz kadar ekleme yapın ve bir tıklama ile sohbetinize ekleyin.

Tetikleyici Proaktif Mesajlar

Kendi mesaj şablonlarınızı kaydettiğinizde , LimonDesk web sitenizin ziyaretçilerini otomatik veya manuel olarak sohbete davet eder.

Chat-Bot

Bazı temel soruları yanıtlamak için yerleşik sohbet bot'unu kurun. Siz müsait olup sohbeti açana kadar müşteriyi sırada tutun.

Departmanlar ve İlgili Bölümler

Departmanları oluşturun ve operatörleri ilgili departmanlar ile ilişkilendirin, aktarın. Web sitenizin ziyaretçileri doğru kişi ile görüşerek direkt sonuca ulaşsın.

İstatistikler ve Raporlar

İstatistikler, sohbet süreleri, geri bildirimler, konumlar, en yüksek puan alan operatörler ve çok daha fazlası. Sizin gözetiminizde.

İş Saatleri

LimonDesk ile 7/24 çevrimiçi olmanıza gerek yok, İş saatlerinizi belirtin diğer zamanlarda müşterilerinizi otomatik formlara yönlendirin.