Özellikler

Limondesk Özellikler

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Hızlı Başlangıç Teknolojisi

Kayıt anında oluşturduğumuz kodu kopyalayıp web sitenize yapıştırdığınız an LimonDesk çalışmaya başlayacak.

Kullanıcı Dostu

LimonDesk ile kullanımı kolay bir destek ve sohbet çözümüne sahip olursunuz. Operatör ve kullanıcı kılavuza ihtiyaç duymaz.

Tam Duyarlı

Tüm masaüstü ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Mobil cihaz optimasyonu sağlanmıştır.

Ticket ( Destek ) Kayıtları

Ticket modülü ile sisteme tanımlanan mail adreslerine otomatik olarak destek kaydı açılmasını sağlayabilirsiniz.

SSS ve Blog

Müşterilerinize işinizle ilgili konular hakkında sorabilecekleri soruların cevabını vererek içerik sayfanızı oluşturun. Blog yazıları ile sürekli güncel kalın.

Vip Destek Hizmeti

Müşteri taleplerinize göre özel destek paketleri oluşturarak destek hizmetlerinden para kazanabilirsiniz.

Güvenli Koruma

Program yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir yapıya göre tasarlanmıştır. Güncel yazılım teknolojisi ile gelişimine devam etmektedir.

Operatör Paneli

Kullanıcı dostu mükemmel tasarım. Her şey tek tıkla kolayca ayarlanabilir.

Canlı Çevrim içi Ziyaretçiler

Canlı çevrim içi ziyaretçiler için web sitenize gidin ve neler olduğunu kontrol edin. Ziyaretçilerinizin hangi ülkeden, nerede ve ne zaman sayfalarınıza göz attığını görün.

Müşteri Geçmişi

Sohbetlerinizi geçmiş sohbetler alanında kontrol edin. Paketinize bağlı olarak size süresi belirlenmiş bir sohbet geçmişi saklama hizmeti sunuyoruz. Kayıtlı bir görüşmeyi istediğiniz herhangi bir e-posta adresine göndererek de aktarabilirsiniz.

İletişim Geçmişi

Hiçbir operatör çevrimiçi olmadığında bir iletişim formu göstermeye karar verebilirsiniz. Sizi yeni çevrimdışı mesajlar hakkında bilgilendireceğiz . Kolayca talepleri görüntüleyebileceksiniz.

Dosya Sistemi

Dosyaları, resimleri, belgeleri web sitenizin ziyaretçileriyle paylaşın ve gelen dosyaları kabul edin.

Otomatik Standart Mesajlar

Standart mesajlar ile aynı şeyi tekrar tekrar yazmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz metni tek tıkla sohbetinize ekleyebilirsiniz.

Tetikleyici Proaktif Mesajlar

Kendi mesaj şablonlarınızı kaydettiğinizde , LimonDesk web sitenizin ziyaretçilerini otomatik veya manuel olarak sohbete davet eder.

Chat-Bot

Bazı temel soruları yanıtlamak için yerleşik sohbet bot'unu kurun. Siz müsait olup sohbeti açana kadar müşteriyi sırada tutun.

Departmanlar ve İlgili Bölümler

Departmanları oluşturun ve operatörleri ilgili departmanlar ile ilişkilendirin, aktarın. Web sitenizin ziyaretçileri doğru kişi ile görüşerek direkt sonuca ulaşsın.

İstatistikler ve Raporlar

İstatistikler, sohbet süreleri, geri bildirimler, konumlar, en yüksek puan alan operatörler ve çok daha fazlası. Sizin gözetiminizde.

İş Saatleri

LimonDesk ile 7/24 çevrimiçi olmanıza gerek yok, İş saatlerinizi belirtin diğer zamanlarda müşterilerinizi otomatik formlara yönlendirin.