Web Sitenize Canlı Destek Sistemi Ekleyin

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Web Sitenize Canlı Destek Sistemi Ekleyin

Her geçen gün daha çok insan işlerini çevrimiçi (online) olarak yürütüyor. Alışverişten bankacılık hizmetlerine kadar, birçok iş süreçleri neredeyse tamamen online olarak devam etmektedir. Bu dönem ile Canlı destek sistemine sahip olmak kaçınılmaz olmuştur. Canlı destek sistemi, müşterilerinizin ihtiyaç duyduklarını bulmalarına yardımcı olabilecek, satın almalarını tamamlamalarına veya doğru hizmetlere erişmelerine yardımcı olan çevrimiçi mağaza asistanlarıdır. İnsanlar birçok nedenden dolayı web sitenizi ziyaret edebilir. Belki sizin sunmuş olduğunuz ürün ya da hizmetlerden satın almak isteyebilir ya da daha önce satın aldıkları bir ürün veya hizmetle ilgili yardıma ihtiyaçları olabilir.

Canlı sohbet sistemi, çoğunlukla bir site ziyaretçisinin hızlı bir şekilde yanıtlanmasını istediği bir sorusu olduğunda kullanılır. Onlara bu seçeneği vererek, telefonların çalmasını engelleyebilir ve başka birinin sizden satın almasını engelleyebilecek olumsuzlukların önüne geçilmiş olur. Bu nedenle, işletmeniz harika bir müşteri hizmeti deneyimi sunmak ve daha fazla satış yapmakla ilgileniyorsa ve aldığınız mesajları izleyip yanıtlayabilecek biri varsa, web sitenize canlı sohbet eklemenizi şiddetle öneririz. Şimdi bunu imkan sağlayan canlı destek programı LimonDesk hakkında kısaca bilgi verelim.

1 yıl Ücretsiz Canlı Destek Sistemi LimonDesk

LimonDesk, web sitesi üzerinden kullanıcılarının sorularına anında cevap vererek hizmet kalitesini artırmak isteyen firmalar için geliştirilmiş bulut tabanlı çözümümüzdür. Canlı destek sistemi LimonDesk’i bir kaç kolay adımda web sitenize kurabilir, Ticket ( Destek ) Kayıtları, SSS ve Blog modülleri, Tetikleyici Proaktif Mesajlar ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

LimonDesk ile müsait olmasanız bile müşterilerinizin canlı destek üzerinden bıraktığı mesajlara tarayıcınız üzerinden dilediğiniz an ulaşabilir, onları bilgilendirebilirsiniz. LimonDesk ile dosyaları, resimleri, belgeleri web sitenizin ziyaretçileriyle paylaşarak ve gelen dosyaları kabul edebiliyorsunuz. Dilerseniz kayıtlı bir görüşmeyi istediğiniz herhangi bir e-posta adresine göndererek aktarabilirsiniz. Ticket modülü ile sisteme tanımlanan mail adreslerine otomatik olarak destek kaydı açılmasını sağlayabilir; detaylı raporlama tekniği ile ziyaretçilerinizin hangi ülkeden, nerede ve ne zaman sayfalarınıza göz attığını görebilirsiniz. Canlı destek sistemini ücretsiz web sitenize kurmak için tıklayabilirsiniz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER