Sohbet Robotu Tasarlamak

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Sohbet Robotu Tasarlamak

Günümüzde müşteriler ile iletişim kurma adına birçok destek sağlayıcı uygulama ve siteler bulunmaktadır. Fakat bunların en güvenilir ve içeriğinde birçok özellikleri, fırsatları olan firma limondesk olarak bilinmektedir. Firma, müşteriler ile birebir etkileşim halinde olmayı sağlamaktadır.

 Limondesk Hizmet Seçenekleri Nelerdir?

*Limondesk’e kayıt olunduğunda kod sahibi olarak anında müşterileriniz ile iletişime geçebilirsiniz.
*Oluşturulan sohbet robotu ile kullanımı kolay iletişim sağlayıp müşterilerin hiçbir kılavuza ihtiyacının olmaması desteklenmektedir.
*Ticket (destek) kayıtları ile sisteme tanımlanan mail adreslerine otomatik destek kaydı açılarak kolaylık sağlanmaktadır.
*Çeşitli özel destek paketleri ile daha fazla para kazanma imkanını sağlamaktadır.
*Sadece kişiye özel oluşturulan yapı sistemi ile güvenli veri merkezi sağlanmaktadır.
*Müşterileriniz ile geçmişte ne konuştuğunuzu gösteren sohbet geçmişi sayesinde işlerinizi daha da kolaylaştırmaktadır.
*Blog yazıları ile sürekli güncel kalmayı sağlar ve sıkça sorulan sorular bölümü ile kendini daha iyi tanıtmanıza olanak sağlar.

Etkileyici ve Pratik İşlemler
 Limondesk, her alanda size yardımcı olmaktadır. Sistem üzerinde sohbet botu oluşturularak siz sisteme giriş yapana kadar müşterilerinizi sırada tutarak etkileyici bir deneyim sunmaktadır. Otomatik standart mesaj seçeneği sayesinde aynı mesajları tekrar tekrar yazmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde sohbetinizi gerçekleştirebilmenize imkan sağlamaktadır. Limondesk bünyesinde 7/24 çevrimiçi olmanıza gerek olmadan, sadece iş saatlerinizde müşterilerinizi belirlenen saatler içinde yönlendirmenize olanak sağlar.

 İletişimin Tüm Olanaklarını İş Hayatınıza Yansıtan Hizmet
 Dosya, resim ve belge gönderme ve almada da tüm imkanları sağlayan limondesk, bu dosyaların korumasını sağlayarak güvenli veri akışı gerçekleştirmektedir. Sohbetlerinizi geçmiş sohbet bölümünden kontrol ederek problemleri çözmenize de yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu kayıtlı sohbetleri istenilen e-posta adresine ya da ilgili uygulamalara aktarım sağlanmaktadır. Mobil ya da masa üstü cihazlarda herhangi problem olmaksızın çalışan sistem, tüm ekran boyutlarını destekleyerek kolaylık sağlamaktadır.

 Limondesk Ulaşım Bilgileri
Limondesk.com
adresinden daha fazla bilgi sağlayabilir ve 444 40 80 numaralı telefondan da istenilen her bilgiye ulaşabilirsiniz. Limondesk ayrıcalığı ile daha fazla para kazanabilir ve müşterilerinizle her an her dakika iletişim halinde olabilirsiniz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER