Siteye Canlı Destek Eklemek

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Siteye Canlı Destek Eklemek

e-Ticarette müşteri odaklı yeni uygulamalar bulunuyor. Bunlardan öne çıkanı canlı destek olanıdır. Müşteri hizmetleri ve çağrı hattıyla kaybettiğiniz zaman ve müşteriyi canlı destekle yeniden kazanıyorsunuz. 

Canlı Destek Ne İşe Yarıyor?

Yakın zamana kadar web siteleri müşteri hizmetleri, çağrı hattı ve e-posta kanalıyla müşterileriyle iletişim kuruyordu. Bu uygulamalar yeni müşteri profilinde yetersiz kalmaya başladı. Müşteriler artık, daha hızlı bilgi alabilecekleri uygulamalara yöneliyorlar.

Canlı destek hizmeti, siteye giriş yapan ziyaretçilerle anlık iletişim kurduğunuz bir yazılımdır. Uygulama politikanıza bağlı olarak yazılım ikonunu giriş sayfanızın istediğiniz bir yerine yerleştiriyorsunuz. Ziyaretçi sayfayı ziyaret ettiğinde yazılım otomatik olarak devreye girip, ziyaretçiye nasıl yardımcı olabileceğini sorabilir. İsterseniz ziyaretçi tıkladığında devreye girebilir.

Canlı Desteğin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Canlı destek, günümüzün popüler pazarlama ve reklam araçlarından biridir. Bütün amaç siteyi tanıtmak ve satışı artırmaktır. Bu doğrultuda canlı destek sistemi istediğiniz imkanı size sunuyor. Sistemin sağladığı yararları kısaca şöyle sıralayabiliriz;

  • Ziyaretçilerin sitede verimli şekilde kalmalarını sağlar.
  • Genel görüş ve şikayetler hakkında bilgi sahibi olursunuz.
  • Satışlarınızda gözle görülür artış görebilirsiniz.
  • Rakiplerinizle rekabette öne geçersiniz.


Canlı Desteği Web Sitenize Nasıl Ekleyeceksiniz?

Canlı destek hizmetini 14 gün boyunca ücretsiz ve kredi kartı kullanmadan deneyebileceğinizi biliyor musunuz? Herhangi bir yazılım ve donanım bilgisi gerektirmeden www.limondesk.com sitesine girerek yazılımı yükleyebilirsiniz.

 
LimonDesk’i sitenize yüklemek istiyorsanız önclelikle limondesk sitesi üzerinde ücretsiz deneyi tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor. Bu işlemi tamamlandıktan sonra yönetici paneline oluşturduğunuz bilgilerle giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra Bileşenler › Sohbet Butonu sıralamasını takip ediyorsunuz.
 
Sohbet Butonu sayfasında "Sohbet Butonunun Kullanıldığı Siteler" bölümüne, canlı destek/sohbet butonunun çıkmasını istediğiniz siteleri ekliyorsunuz. Siteleri ekledikten sonra sayfanın üstünde bir script kodu oluşuyor. O
luşan script kodunu kopyalayıp web sitenizdeki body-body etiketlerinin arasında en alta eklemelisiniz. Böylece Canlı destek ikon şeklinde ana sayfada yer alıyor.

Canlı destek sistemleri ve LimonDesk hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek programı için sadece birkaç dakikanızı ayırarak formumuzu doldurabilirsiniz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER