Canlı Destek Sisteminden En İyi Şekilde Faydalanabilirsiniz

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Canlı Destek Sisteminden En İyi Şekilde Faydalanabilirsiniz

Siz de müşterilerle aranızdaki ilişkiyi sağlam tutmak mı istiyorsunuz? Müşteri potansiyelinizi artırmak, rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız canlı destek uygulamasını kullanmanızda yarar vardır. Sitenizde kullanabileceğiniz ve izleyebileceğiniz stratejileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Neden Canlı Destek Kullanmalısınız?

Canlı destek, sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerle yazılı olarak eş zamanlı iletişim kurduğunuz bir yazılımdır. Genellikle sitenin sağ alt kısmında bir ikon şeklinde durur. Burayı tıklayan ziyaretçilerle yazılı olarak iletişime geçiyorsunuz.

Teknolojinin son hızla geliştiği günümüzde, hızlı davranmak hem müşteriler hem de işletmeler için çok önemlidir. E-ticarette bütün hedefler satış ve pazarlama odaklı olduğu için bütün çalışmalar ziyaretçi trafiğini artırma üzerinedir.

Web sitelerini ziyaret eden müşteriler hem satış hem de satış sonrası için bilgilendirme istiyorlar. Müşteriye anında hizmet sunmanın en etkili yolu canlı destek hizmetidir. Yeni nesil tüketiciler, girdikleri sitede canlı destek uygulamasını arıyorlar. Site içinde sayfalar arasında kaybolmak, bilgi arayışı ile zaman kaybetmek yerine canlı destek yardımı istiyorlar.

Canlı Destekten Maksimum Yararlanın

Canlı destek hem ziyaretçiye hem de işletmeye birçok avantaj sağlıyor. Ziyaretçi açısından bakacak olursak, sayfalar ve ürünler arasında zaman kaybetmiyor. Aklına takılan soruların yanıtlarını anında alabiliyor. İşletme tarafından bakacak olursak;

  • Ziyaretçi trafiğini artırırsınız,
  • Satış grafiğiniz yükselir,
  • Maliyet tasarrufu yaparsınız,
  • Satıcı ile müşteri arasında güven ortamı oluşturursunuz.


Canlı Destek Nasıl Kurulur?
Canlı desteği kurmak kadar hangi yazılımı kurmanız gerektiği de önemlidir. Kullanımı kolay ve pratik bir yazılım olan LimonDesk rakiplerinizin önüne geçmenizde sizin yardımcınız olacaktır. Tek yapmanız gereken www.limondesk.com sitesine girmenizdir. Kayıt açtıktan sonra oluşan kodu web sitenize kopyalamanız yeterlidir. Yazılım otomatik olarak yüklenir ve çalışmaya başlar.

Yazılım, bütün bilgisayar ve mobil cihazlarda uyumlu olarak çalışır. İsterseniz SSS (Sıkça Sorulan Sorular) için otomatik yanıtlama sistemi oluşturabilirsiniz. Sistem, ziyaretçi trafiği, iletişim geçmişi gibi dosyalama düzeni üzerinde çalışır. Periyodik olarak geçmiş taraması yapabilir, dilek ve sorunlarla ilgili yeni düzenlemeler geliştirebilirsiniz.

Canlı destek elemanlarınız müsait olmadığında form doldurma işlevini aktif hale getirerek, kısa sürede geri dönüş yapabilirsiniz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER