En Gelişmiş Canlı Destek Sistemi ve Hizmet Platformu

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
En Gelişmiş Canlı Destek Sistemi ve Hizmet Platformu

 Yepyeni Canlı Destek Programımız LimonDesk ile Tanışın

Sizlere müşteri memnuniyetinizi artırmak için kolayca kullanabileceğiniz yepyeni bir üründen bahsetmek istiyoruz: LimonDesk Canlı Sohbet ve Destek Hizmet Programı.

Ücretsiz bir şekilde kayıt olmak ve kullanmaya başlamak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Diyelim ki, bir web sitesi tasarlıyorsunuz ve burası sizin iş yeriniz. Müşterilerinizin kapıdan girerek rehbersiz bir şekilde deneme yanılma yolu ile aradığı ürünü bulmasını mı tercih edersiniz yoksa hoş geldin diyerek onu karşılayan ve sorularını cevaplayarak doğru ürüne yönlendirilmesini mi? 

LimonDesk Ne İşe Yarıyor?

"Web sitemi ziyaret eden müşteri adaylarıma yol göstermeli, onları satın alma anında yalnız bırakmamalıyım. Akıllarında hiç soru işareti kalmamalı" şeklinde düşünen bir işletmeye sahipseniz; hemen kayıt olarak birkaç dakika içerisinde sisteminizi aktif ederek LimonDesk’i sitenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik sürekli ofisinize bağlı olmak zorunda kalmadan mobil uygulamanız üzerinden gelen talepleri görerek tüm müşteri sorularını cevaplayabilirsiniz. Madem işletmeniz 24 saat açık; bu durumda 24 saat boyunca sürekli müşterileri karşılayan bir çalışanınız (LimonDesk) olmalı. LimonDesk, potansiyel ve yeni müşterilerle bağlantı kurarak işletmenize ve ürünlerinize ihtiyaç duydukları güveni vermenin harika bir yoludur.

Ayrıca Limondesk, müşterilerinizi sitenize geldikleri an karşılayarak onlara her an hazır olduğunuzu belirten otomatik karşılama mesajları gönderebiliyor. Onları ilgili operatör müsait olana kadar sırada bekletiyor. Hangi ilden sitenizi ziyaret ettiklerini, şu an çevrimiçi olup olmadıklarını göstererek sizleri bilgilendirebiliyor. Yoğunluk veya dalgınlık sebebiyle yetişemediğiniz offline mesajları da size iletiyor.

Bunların doğal sonucu olarak da satış ve memnuniyetinize maksimum katkı sağlıyor. Hem de ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz (ücretsiz hesabınızı oluşturmak için tıklayınız).

Daha önceki yazımızda sizlere sitenizde Canlı destek sistemleri kullanmanın faydalarından bahsetmiştik. Yazının tamamını okumak isteyen kullanıcılarımız bu alanı tıklayarak detaylı bilgi alabilirler.

Canlı Destek Sistemi Hakkında Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Canlı destek sistemleri ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek sistemi için sadece bir kaç dakikanızı ayırarak formumuzu doldurabilirsiniz. 

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER