E-Ticaret Sisteminde Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
E-Ticaret Sisteminde Canlı Destek Nasıl Kullanılır?

Tüketicilerin birçok ihtiyaçlarını internetten karşılamaları e-ticaret sektörünün gelişmesini sağlıyor. Hedef kitleye ve potansiyel müşteriye daha etkin ulaşmak isteyen işletmeler farklı uygulamalarla öne çıkmaya çalışıyorlar. Bu uygulamalardan biri de canlı destektir. Canlı destek sayesinde müşterinizle eş zamanlı olarak iletişim sağlayabiliyorsunuz.


Canlı Destekle Rakiplerinizin Önüne Geçin

Teknolojiyle birlikte tüketici profili de değişiyor. Tüketiciler artık, girdikleri sitede muhatap bulabilecekleri kişi arıyorlar. Satış öncesi ve sonrasında desteğe çok önem veriyorlar. Bu uygulamayı sitenize yüklediğinizde hem müşteri memnuniyeti hem de daha fazla satış kazanıyorsunuz.

Canlı destek, tüketicinin soru ve dileklerine canlı olarak eş zamanlı olarak yanıt verme işlemidir. Tüketicinin aklına takılan sorulara veya dileklerine anında yazılı olarak yanıt veriyorsunuz. Online mağaza olsa da müşteriler kendileriyle ilgilenilmesini ister. 

Kararsız ziyaretçileri doğru yönlendirerek, hem diğer sayfaları ziyaret etmesini hem de alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama müşteri odaklı olsa da her iki taraf için de avantajlıdır. Size etkin bir pazarlama, reklam ve tasarruf imkanı sunar.

Canlı Destek Nasıl Çalışıyor?
E-ticaretin getirdiği büyük rekabetten biri de hedef kitleye hızlı ulaşıp, onları sitede tutmaktır. Günümüzde bunun en etkili yollarından biri canlı destek uygulamasıdır. Canlı destekle, hedef kitlenize etkin şekilde ulaşıp, eş zamanlı irtibat kuruyorsunuz.

Canlı destek, bir yazılımdan ibarettir. Yazılımı kurması ve kullanımı çok kolaydır. Limondesk.com sitesine girip kayıt oluşturuyorsunuz. Kayıt esnasında sistem bir kod oluşturuyor. Bu kodu kopyalayıp, web sitenize yapıştırdığınızda sistem çalışmaya başlıyor.

Limondesk’in Avantajları

  • Kullanımı çok kolay ve pratiktir. Sizin veya ziyaretçilerin kılavuza ihtiyacınız bulunmuyor.
  • Bot ve ProActive özellikleriyle hedef kitlenizi sitenizde tutabiliyorsunuz.
  • Müsait operatör olmadığında müşteri form doldurma imkanı vardır.
  • Ziyaretçi istatistiği oluşturuyor. Bu sayede ziyaretçilerin hangi kanaldan siteye ulaştığı, sayıları ve gezdiği sayfaları görebiliyorsunuz.
  • Her türlü mobil veya masaüstü cihazlarla uyumludur. Sorunsuz şekilde çalışır. Müşterileriniz istedikleri yerden web sitenizi ziyaret edip, sizinle canlı iletişim kurabilir.
  • Bekleme süresi yok denecek kadar az olduğundan ziyaretçilerin daha fazla bilgi almasını sağlarsınız.
  • Sürekli yinelenen sorular için otomatik yanıt sistemi bulunuyor.
Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER