Canlı Sohbet ile Web Sitesi Dönüşüm Oranlarını Artırma

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Canlı Sohbet ile Web Sitesi Dönüşüm Oranlarını Artırma

 Ziyaretçiler, destek isteme aracı olarak canlı sohbeti her zaman takdir ederken, ziyaretçilere proaktif olarak ulaşmanıza ve böylece daha fazla müşteriyi alıcıya dönüştürmenize olanak tanıdığından canlı sohbet ile dönüşümleri artırabilirsiniz. Canlı sohbet, tüketicinin algısını anında değiştirir. 

Ziyaretçilerinize Açık Olun

Bu süreçte ilk olarak canlı destek sisteminizde sürekli personel bulundurulmalı ve sohbet sisteminizin aktif durumda olmasını sağlamalısınız. Potansiyel müşterilerinizin günün 24 saati İnternet’i kullandığını unutmayın. Bu nedenle, mümkünse, bir yetkilinizin canlı sohbet istekleri almak ve soruları yanıtlamak için müsait olduğundan emin olun ve canlı sohbet saatlerinizi mümkün olduğunca uzun tutun. 

Hazır Mesajları Aktif Olarak Kullanın

Hazır mesajlar, tüm mesajları veya yanıtları manuel olarak yazmaya kıyasla size çok zaman kazandırabilir ve canlı sohbetin en iyi özelliklerinden biridir.  Hazır mesajları, çok kişisel olmayan veya robotik görünmemeleri için her zaman dikkatli bir şekilde oluşturmalısınız. 

Sohbet Öncesi Anketleri Kullanın

Birçok kullanıcı, sohbet öncesi anketlerin yalnızca adlar ve e-posta adresleri gibi temel iletişim bilgilerini istemek için olduğunu düşünür. Bu bazı platformlar için geçerli olsa da, Limondesk gibi iyi canlı sohbet uygulamaları, bazı durumlarda ziyaretçileri uygun departmana veya seçilen bir temsilciye yönlendirebilmeniz için sohbet öncesi anketleri özelleştirmenize olanak tanır. 

 

Otomatik Davetiyelerden Yararlanın

Limondesk gibi modern canlı sohbet uygulamaları, ziyaretçilerden herhangi bir işlem yapmadan proaktif olarak sohbet istekleri göndermenize olanak tanıyan otomatik davetiyeleri destekler. Ayrıca, en iyi canlı sohbet sistemleri, otomatik davetiyeleri özelleştirmenize ve kullanımları için kurallar oluşturmanıza olanak tanır. Otomatik davetiyeler, ziyaretçilerinizi tanımak için harika bir araçtır.

 

 

 

İnsanları Doğru Zamanda Yakalayın

Canlı sohbet aracınızı doğru yere koymak ve dönüş hızı çok önemlidir. Dönüşlerde geç kalırsanız, soruları erken yanıtlanmadığında hayal kırıklığına uğrayan potansiyel müşterileri kaybetmiş olabilirsiniz.

 

LimonDesk ve Canlı Destek Sistemi Hakkında Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Canlı destek yazılımı LimonDesk olarak Canlı destek sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitenize canlı destek ekleme isteyenler için özel oluşturulacak panelimizi 14 gün boyunca deneyebilirsiniz. Ücretsiz Demo

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER