Canlı Destek Sistemleri ile Satışlarınızı Arttırın

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Canlı Destek Sistemleri ile Satışlarınızı Arttırın

Canlı Destek Sistemleri ile Satışlarınızı Arttırın

Günümüzde firmaların çoğu satışları arttırmak için müşteri desteği ve memnuniyetinin ne kadar önemli bir faktör olduğunun farkındalar. O yüzden bu alana büyük kaynak ayırıyorlar. Gelişmiş çağrı merkezleri, telefon ile destek hizmetleri, mail ve SMS bilgilendirmeleri... Peki, tüm bunlar müşteriler açısından yeterli bulunuyor mu?

Zamanla yarıştığımız teknoloji çağında günümüz müşterilerinin çoğu satın alma aşamasında sorularına cevap bulabildikleri doğru yönlendirmelerin yapıldığı firmaları tercih ediyorlar. Şöyle düşünün, işletmenizde bir ürün satarken müşterilerin ayağınıza gelerek bu ürünü alıyorum demesini mi beklersiniz? Yoksa hoş geldiniz diyerek ilgilendikleri ürün hakkında bilgilendirerek cesaretlendirmeyi ya da alternatif ürün sunumları ile satın alma işlemlerine yardımcı olmayı mı tercih edersiniz?

İşini bilen bir firma yetkilisi iseniz ikinci yolu tercih edersiniz. Zira günümüzde müşteriler çok kıymetliler. Binlerce arz edilen ürüne karşılık talep kısıtlı kalmakta. Bu yüzden de ürünlerinizi doğru kitleye tam zamanında tanıtmanız ve satış işlemini tamamlamanız gerekir. İşte tam da bu aşamada sizlere, Canlı Destek programlarının işlevselliği hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Canlı Destek Sistemleri ile Bilgilendirme Müşterilere Güvenli Gelir

“Birçok internet kullanıcısı, online alışveriş yaparken canlı bir kişiden destek almak istiyor; İnternet kullanıcılarının yarısı online bir satın alma işleminin ortasında, Konu hakkında bilgi sahibi bir kişinin sorularını yanıtlamasını çok önemli buluyor ve etkilendiğini belirtiyor. ”

Sitenize eklediğiniz bir canlı destek programı müşterilere anında erişim sağlar. Canlı Destek programlarının bekleme süreleri telefon da bekleme süresinden daha azdır. 

Canlı Destek Programları ile Hizmet Kalitenizi Arttırabilirsiniz.

Faydaları incelendiğinde canlı destek sistemi kullanmanın e-ticaret siteleri için çok önemli olduğu açık. Fakat hangi canlı destek sistemini kullanacağınıza karar vermek karmaşık olabilir. Eğer siz de bu durumdaysanız LimonDesk Canlı Destek sistemimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Siteye canlı destek ekleme ve kullanımı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Siteye canlı destek ekleme basit ve hızlı bir şekilde entegre edebilir ve ziyaretçilerinizle canlı görüşme sağlayabilirsiniz. Canlı Destek programları hakkında hemen bu formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER