Canlı Destek Sistemleri için Chatbot Nedir?

LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
LimonDesk image
Canlı Destek Sistemleri için Chatbot Nedir?

Canlı Destek Sistemleri için Chatbot Nedir?

Canlı Destek Sistemlerinde en önemli konuların başında hız gelmektedir. Müşterileriniz web sitenizdeki bir ürün hakkında bilgi ya da detay almak için canlı destek sistemini kullanarak 7/24 hızlı bilgi ve destek almak isterler eğer hızlı bir yanıt alamazlarsa, rakiplerinizi tercih edebilirler. Canlı destek ekibiniz aynı anda çok fazla müşteriye hizmet vermesi durumuyla karşı karşıya kalabilir ve bazı müşterilerinizin sorularına dönüşlerde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum müşterileri kayıpları yaşamanıza neden olabilir. Müşterilerin bir şirketin sunduğu deneyimin ürünleri veya hizmetleri kadar önemli olduğuna inandığı günümüzde. İşte burada yapay zekaya sahip sohbet robotları devreye giriyor. Chatbotların müşteri hizmetleri otomasyonunun ya da canlı destek sisteminin en kritik parçası olduğunu hemen hemen söyleyebiliriz.

Chatbot Nedir?

Chatbot, mesajlaşma uygulamaları, web siteleri, mobil uygulamalar veya telefon aracılığıyla satışları ve müşteri desteğini otomatikleştirerek müşteri deneyimini geliştirmek için tasarlanmış bir yapay zeka (AI) yazılımıdır. Chatbot, insan konuşmalarını simüle eden yapay zeka tabanlı bir bilgisayar programı olarak tanımlanabilir. İnsan yeteneklerini anlayan dijital asistanlar olarak da bilinirler. Botlar, kullanıcı isteklerini yorumlar ve işler ve anında ilgili yanıtlar verir. Chatbotlar, iletişim modellerini tanımlamak için makine öğrenimini kullanır. İnsanlarla devam eden etkileşimlerle, gerçek hayattaki konuşmaları taklit etmeyi ve sözlü veya yazılı taleplere tepki vermeyi öğrenirler ve karşılığında belirli bir hizmeti sunarlar. Sohbet robotları yapay zeka kullandığından, yalnızca komutları değil dili de anlarlar. Böylece kullanıcılarla daha fazla sohbet ettikleri için daha akıllı hale geliyorlar.

Canlı Destek Sistemi Hakkında Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Canlı destek sistemleri ve Chatbot hakkında bilgi sahibi olmak için 444 40 80 numaralı telefonumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Chatbot Nedir? Bilgi almak için sadece bir kaç dakikanızı ayırarak formumuzu doldurmanız neticesinde müşteri hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır. Siteye canlı destek ekleme isteyenler için özel oluşturulacak ücretsiz demo panelimizi 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Limondesk'i 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Tanıtım

*  Bizden haber alma sisteminden çıkmak istediğiniz zaman ise istek öneri formu aracılığı ile talebinizi iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz aynı gün içerisinde işleme alınacaktır.

GÖNDER